Ενισχυτική διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων 2021-22

Όποιος μαθητής/τρια ενδιαφέρεται να παρακολουθήσει την Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων, δηλαδή των εξεταζομένων στις πανελλαδικές εξετάσεις ειδικών μαθημάτων που δεν περιλαμβάνονται στο ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου: 1) Ελεύθερο Σχέδιο, 2) Γραμμικό Σχέδιο, 3) Γαλλικά, 4) Γερμανικά, 5) Ιταλικά, 6) Ισπανικά, 7) Αρμονία, Ακουστική Ικανότητα, Μουσική Αντίληψη/Γνώση, μπορεί να υποβάλει το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 25/10/2021 Αίτηση –Υ.Δ των γονέων/κηδεμόνων ή του ιδίου εφόσον είναι ενήλικος στην οποία δηλώνεται το/τα ειδικό/ά μάθημα/μαθήματα που επιθυμεί να παρακολουθήσει. Κάθε μαθητής/τρια μπορεί να παρακολουθήσει από ένα έως και τέσσερα μαθήματα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ειδικών Μαθημάτων.

Υ.Δ.-ΑΙΤΗΣΗ